Kontakt

KONTAKT

Hör av dig till oss

John Larsson

CEO

john@revelopment.se

Fredrik Andersson

COO
Rekrytering & Personal

+46 760 070 880
fredrik@revelopment.se

Johan Lund

Senior Expansion Manager
Nya kunder

+46 701 735243
johan@revelopment.se

Malin Reynold

Senior Expansion Manager

+46 70 234 24 69
malin@revelopment.se

Mats Toso

Senior Expansion Manager

Anders Beigler

Project Manager
Byggprojekt

anders@revelopment.se

Jenny Larsson

Lease Administrator

jenny@revelopment.se

Wilma Larsson

Project Coordinator

wilma@revelopment.se

John Larsson

CEO

john@revelopment.se

Fredrik Andersson

COO
Rekrytering & Personal

+46 760 070 880
fredrik@revelopment.se

Johan Lund

Senior Expansion Manager
Nya kunder

+46 701 735243
johan@revelopment.se

Malin Reynold

Senior Expansion Manager

+46 70 234 24 69
malin@revelopment.se

Mats Toso

Senior Expansion Manager

Anders Beigler

Project Manager
Byggprojekt

anders@revelopment.se

Jenny Larsson

Lease Administrator

jenny@revelopment.se

Wilma Larsson

Project Coordinator

wilma@revelopment.se

KARRIÄR

Bli en del av oss?

Vi växer stadigt, så även vårt behov av kompetenskraftig personal. Vi letar ständigt efter hungriga stjärnskott som vill ta vår verksamhet till nästa nivå. Brinner du för att ge varje kund det lilla extra? Är du den vi letar efter? Skicka gärna en spontanansökan, så tar vi det därifrån.

Skicka din spontanansökan till fredrik@revelopment.se