Kontakt

KONTAKT

Hör av dig till oss

John Larsson

CEO

john@revelopment.se

Fredrik Andersson

COO
Rekrytering & Personal

+46 760 070 880
fredrik@revelopment.se

Fredrik Holmqvist

Project Manager

+46 733 445 435
fredrik.h@revelopment.se

Nicklas Hålén

Project Manager

+46 702 43 09 77
nicklas@revelopment.se

Charlotte Raaum

Project Manager
Byggprojekt

charlotte@revelopment.se

Anders Beigler

Project Manager
Byggprojekt

anders@revelopment.se

Jenny Larsson

Lease Administrator

jenny@revelopment.se

Emma Danielsson

Project Coordinator

emma@revelopment.se

John Larsson

CEO

john@revelopment.se

Fredrik Andersson

COO
Rekrytering & Personal

+46 760 070 880
fredrik@revelopment.se

Fredrik Holmqvist

Project Manager

+46 733 445 435
fredrik.h@revelopment.se

Anders Beigler

Project Manager
Byggprojekt

anders@revelopment.se

Jenny Larsson

Lease Administrator

jenny@revelopment.se

Emma Danielsson

Project Coordinator

emma@revelopment.se

KARRIÄR

Bli en del av oss?

Vi växer stadigt, så även vårt behov av kompetenskraftig personal. Vi letar ständigt efter hungriga stjärnskott som vill ta vår verksamhet till nästa nivå. Brinner du för att ge varje kund det lilla extra? Är du den vi letar efter? Skicka gärna en spontanansökan, så tar vi det därifrån.

Skicka din spontanansökan till fredrik@revelopment.se